Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Liczyli na wypłatę tuż po świętach, ale na pieniądze jeszcze poczekają

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 kwietnia 2018 r. o 12:05 Powrót do artykułu
no właśnie, teraz lepiej jak za komuny bo czy się stoi czy się leży 500+ sie należy, a za komuny trzeba było sob ie na utrzymanie dzieci pracować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DER ZEITUNG - ist für mich eine Abstufung von Sch*iße -
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
spawacz napisał:
Na kierowców ciężarówek i spawaczy tego nam brakuje.Na kierowcę i spawacza tylko kurs  wystarczy i ,,nauczyciel,,ma już pracę.Do roboty a nie dyskutować przez oł eł.
no właśnie autorze do pracy a nie dostajesz za darmo 500+ bo nie masz za co utrzymać dzieci które naklepałeś
 Gościu pracowałem 42 lata nikt do dzieci wtedy nie dokładał  mam na koncie w zus pół mln zl składek i dostaje teraz 900 zł zasiłku.A wiedz jedno że dużo dzieci i nieładna żona to majątek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczycielom nie ma czego zazdrościć, ta praca ani do łatwych, ani do wdzięcznych nie należy, a ponadto w sferze wynagrodzeń od zawsze " łaska pańska jedzie na pstrym koniu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emeryt napisał:
gosc napisał:
spawacz napisał:
 Na kierowców ciężarówek i spawaczy tego nam brakuje.Na kierowcę i spawacza tylko kurs  wystarczy i ,,nauczyciel,,ma już pracę.Do roboty a nie dyskutować przez oł eł.
no właśnie autorze do pracy a nie dostajesz za darmo 500+ bo nie masz za co utrzymać dzieci które naklepałeś
Gościu pracowałem 42 lata nikt do dzieci wtedy nie dokładał  mam na koncie w zus pół mln zl składek i dostaje teraz 900 zł zasiłku.A wiedz jedno że dużo dzieci i nieładna żona to majątek
 to widać jak kochałeś szkołę, że tylko zostałeś tylko kierowcą czy spawaczem i przez to nienawidzisz innych wykształconych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni nie pracują ciężko i im się nie należy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybyś ruszył mózgiem to spawacz czy kierowca nie uzbierałby pół mln zł w ZUS.Co do szkoły to napewno ci daleko do mnie.Znam rynek pracy.Kierowałem zakładem gdzie było ponad 160 osób przez 30 lat.Dałem rade za komuny i solidarności,czego tobie życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Minister Zalewska stwierdziła że wszyscy nauczyciele już dostali podwyżki i to w ubiegłym roku. Zarabiają teraz średnio po 4,4 tysiące miesięcznie. Skoro Pani Minister tak twierdzi, to tak jest, bo Polacy wierzą w rząd PIS. Więc nauczyciele niech nie marudzą, nie strajkują, tylko niech się wezmą do roboty darmozjady jedne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A lemingi ino kłamstwa sieją i sami próbuje w nie uwierzyć. Może futrzaku przypomniesz jak to Tusk i Kopacz podniósł pensję nauczycielom. A ilu zwolniono.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...